Перед виставами в ляльковому театрі маленьких ужгородців інструктують рятувальники

діти-виставаВ Ужгороді представники ДСНС проводять інструктажі перед виставами в Закарпатському академічному театрі ляльок «Бавка», аби навчити малечу азам поведінки під час різноманітних надзвичайних ситуацій.

Протягом тижня інспектори Ужгородського міськрайонного відділу ДСНС відвідують «Бавку» і в доступній формі розповідають дітям, як слід поводитися в небезпечних ситуаціях, зокрема при пожежах.

Так, малечу інформують про причини виникнення загорань у побуті, правила евакуації та основні рекомендації щодо профілактики пожеж. І головне, дітлахам наголошують на тому, що у випадку лиха слід одразу ж дзвонити до служби порятунку за номером 101. Як свідчить досвід, подібна практика інструктажів вельми ефективна, адже перед кожною виставою в залі збирається більше сотні маленьких глядачів.

Агітаційно-профілактична робота з дітьми проводиться в області постійно. Щоб роз’яснити малечі та підліткам правила цивільного захисту і пожежної безпеки, рятувальники відвідують дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади Закарпаття, а також запрошують дітлахів до пожежних частин, аби наочно та детально розповісти про специфіку роботи оперативно-рятувальної служби.

У ДСНС України  у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *