Перечинець тримав наркотики на печі

Перечинські оперативники отримали інформацію про те, що житель Перечина зберігає вдома наркотики. Правоохоронці навідалися до вказаного помешкання із санкціонованим судом обшуком.

 

Газда в той час був дома. Побачити міліціонерів у себе в хаті не сподівався, бо, напевно, заховав би те, що майже одразу знайшли в ході огляду будинку правоохоронці. А виявили вони майже півкілограма марихуани. Чоловік розстелив суху подрібнену рослину на газеті, і, аби краще підсушилася, поставив на піч. Там і знайшли наркотики міліціонери.

 

Суху рослину у присутності понятих було вилучено та направлено на дослідження. Дана подія облікована у Перечинському райвідділі міліції, за зберігання наркотиків чоловіку доведеться відповідати за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, зберігання наркотичних засобів). По дану факту проводиться досудове розстеження.

 

Мирослава Пекар,

Перечинський РВ УМВС

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *