Патрульні Ужгорода програли суд місцевому таксисту (ВІДЕО)

Нещодавно у нашому місті сталася неординарна подія –автомобіль Патрульної поліції потрапив у ДТП з автомобілем таксі на площі Г. Кирпи, неподалік залізничного вокзалу.

Патрульні поліцейські одразу визнали винним водія таксі та склали на нього протокол по ст. 124 КупАПу. Патрульні не хотіли слухати ніяких пояснень, що водій патрульного авто також порушив ПДР – не забезпечивши безпеку дорожнього руху при увімкнених маячках. І було би цілком справедливо на патрульного також скласти протокол. Але все було марно – всі патрульні поліцейські на чолі з представником Служби моніторингу патрульної поліції переконували нас, що винен тільки водій таксі і ніхто не зможе їм перешкодити притягнути водія до відповідальності.

Але нам вдалося отримати запис з камер спостереження, які встановлені неподалік. На цьому записі чітко видно, що на пощу Кирпи їхали два патрульні «Пріуси». Водій одного загальмував на перехресті, забезпечивши безпеку дорожнього руху, а інший знехтував безпекою дорожього руху і «вилетів» на перехрестя, де і сталося зіткнення з «Волгою».

На перше засідання, як ми і очікували, представники Патрульної поліції не з’явилися, суддя перенесла слухання справи на 9-те березня.

На засідання з’явився водій патрульного автомобіля – поліцейський Колотов.

Заслухавши покази фігурантів справи, ознайомившись з відеодоказами суддя винесла БЕСПРЕЦЕНДЕНТНЕ рішення  – закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно водія «Волги» за ст. 124 КупАПу за фактом ДТП за відсутністю в його діях складу правопорушення.

Перемога в цій справі доводить, що свавілля Патрульної поліції можливо побороти законним шляхом. Доводить, що за свої правопорушення патрульні поліцейські повинні відповідати перед законом не дивлячись на кругову поруку своїх колег. Нам з самого початку справи було зрозуміло, що поліцейські які складали матеріали по ДТП будуть всіма зусиллями «відмазувати» свого колегу. Але їм це не вдалося. Винний у ДТП має понести покарання за законом.

«ПОЛІЦІЯ НЕ ВИЩЕ ЗАКОНУ, НАРОД –  ЦЕ ЗАКОН»

Повідомляє “Спеціальний контроль”.

постанова постанова2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *