Патрульна поліція оштрафувала колегу “інваліда”(ДОКУМЕНТ)

На “патрульного інваліда” було складено постанову повідомляє УПП в містах Мукачеві та Ужгороді.

24 квітня близько 15:00 на вул. Гагаріна біля ТЦ «Барва» екіпаж ужгородських патрульних не виконав вимогу дорожнього знаку «Місце для стоянки» , припаркувавши службовий автомобіль Toyota Prius на місці для інвалідів.

За даним фактом на водія винесли постанову за ч.1 ст. 122 КУпАП, відповідно до якої передбачено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 255 грн. Також з водієм автівки провели роз’яснювальну роботу. Полісмен оплатив штраф 25 квітня.

Пам’ятайте, патрульні поліцейські є такими самими людьми, як будь-які інші громадяни України. Людьми зі своїми потребами, принципами та вадами. Ми не роботи та не запрограмовані машини-комп’ютери, що безглуздо виконують команди. В роботі будь-якого поліцейського присутній людський фактор.

Стосовно помилок – ми визнаємо та виправляємо те, в чому помиляємося. При цьому, керуючись в своїй діяльності принципом відкритості та прозорості, не боїмось оприлюднювати факти, на яких видно наші помилки та нести за них відповідальність.

Патрульні Ужгорода та Мукачева працюють близько 6 місяців. Слід зазначити, що незважаючи на такий відносно невеликий для нової державної структури термін, позитиву в результатах роботи набагато більше, ніж негативу. Варто пам’ятати, що час встановлення нових принципів і стандартів є набагато довшим. Поза як, країну та відношення людей не можна змінити одним помахом руки.

Також хочемо зазначити, що для патрульних взаємоповага та ввічливе ставлення до людей незалежно від віку, статі, соціального статусу, расової та іншої приналежності є основою спілкування та взаєморозуміння. То ж надалі просимо усіх висловлювачів дотримуватись норм етики спілкування. Також просимо допомагати не гострими фразами нецензурної лайки та образами в бік патрульних, а рішучими діями, спрямованими на покращення для всіх нас.

Зафіксував даний випадок та повідомив громадськість Павло Павлов.

поліція

поліція

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *