Особистими прийомами керівництва ГУ ДФС Закарпаття скористалось 36 краян

 

З початку року територіальними органами та Головним управлінням ДФС у Закарпатській області здійснено 36 прийомів за зверненнями громадян.

Щодо тематики звернень, то більшість з них стосувалися надання роз’яснень та застосування норм податкового законодавства по податку на доходи фізичних осіб, оподаткування доходів підприємницької діяльності, плати за землю, податкової звітності, єдиного податку тощо.

Нагадуємо, що прийом громадян посадовими особами Головного управління ДФС у Закарпатській області здійснюється згідно з затвердженим графіком у визначені дні та години. З ним можна ознайомитись перейшовши за посиланням http://zak.sfs.gov.ua/pryimalnia-gromadian/grafik-osobistogo-priyomu/.

Попередній запис громадян на особистий прийом проводиться у робочі дні з 09:00 до 13:00 та з 14:00 до 18:00 (у п’ятницю до 16:45) за телефоном (03122) 3-25-77 – відділ реєстрації платників та електронних сервісів. Попередній запис закінчується не пізніше ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. Особистий прийом посадовими особами ГУ ДФС у Закарпатській області проводиться за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 52, у приймальні громадян.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *