Опозиційні депутати звернулись до прокуратури з приводу скандального рішення Мукачівської міськради (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно “Трибуна” повідомляла, що на засіданні сесії Мукачівської міської ради, яка відбулася 23 червня стався безпрецендентний випадок: пробалогівська більшість, порушуючи законодавство та принципи людської моралі, проголосувала за виведення з “Постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин” її секретаря Олександра Ланя та члена комісії Олександра Ремеза без згоди вказаних депутатів. Очевидно, що Андрію Балозі та його холуям з міськради  стала кісткою в горлі принципова позиція вказаних обранців у питаннях недопущення земельних дерибанів та розкрадання комунального майна.

Сьогодні вісім депутатів Мукачівської міськради від фракції “Відродження” звернулися з цього приводу до керівника Мукачівської прокуратури Олександра Братюка .

У своєму зверненнінародні обранці, спираючись на норми законів України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про місцеве самоврядування” в Україні, просять вжити заходів прокурорського реагування щодо скасування незаконного рішення 13-ї сесії Мукачівської міськради VII скликання від 23 червня 2016 року “Про внесення змін до рішення 1-ї сесії Мукачівської міськради VII скликання від 5.11.2015 р. “Про створення постійних комісій міської ради” та відновлення порушених прав депутатів Мукачівської міськради та територіальної громади міста.

Нема сумніву, що протиправне рішення більшості буде скасоване, в той чи інший спосіб. Не виключено, що за системні порушення законодавства України, Мукачівську міську раду просто розженуть і призначать нові місцеві вибори.звернення8

звернення7

звернення6

звернення5звернення4

звернення3

звернення2

звернення

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Опозиційні депутати звернулись до прокуратури з приводу скандального рішення Мукачівської міськради (ДОКУМЕНТ)

 • 30.06.2016 at 20:22
  Permalink

  навіть якщо і Відродження, зате правилно поступили, там всю балогівську міськраду давно треба в три шиї розігнати, за стільки років тотального обману та брехні єцівських пройдисвітів депутатів уже не віриться що у Мукачеві можуть бути депутатами та чиновниками у владі не члени банди балоги!!!
  в першу чергу треба терміново відсторонити голову профільної земелної комісії Кушніра івана, який за роки свого депутатства стільки награбастав та вкра вмісті із своїми покровителями, що він має уже відбувати покарання у буцигарні вмісті із балогами.
  доста кров пити, уже час настав усі корумповані схеми викривати банди ЄЦ у владі мукачева, так і інших призначених голів комісій із ЄЦ та керівників відділів міськвиконкому.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *