Опозиційні депутати звернулись до прокуратури з приводу скандального рішення Мукачівської міськради (ДОКУМЕНТ)

Нещодавно “Трибуна” повідомляла, що на засіданні сесії Мукачівської міської ради, яка відбулася 23 червня стався безпрецендентний випадок: пробалогівська більшість, порушуючи законодавство та принципи людської моралі, проголосувала за виведення з “Постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин” її секретаря Олександра Ланя та члена комісії Олександра Ремеза без згоди вказаних депутатів. Очевидно, що Андрію Балозі та його холуям з міськради  стала кісткою в горлі принципова позиція вказаних обранців у питаннях недопущення земельних дерибанів та розкрадання комунального майна.

Сьогодні вісім депутатів Мукачівської міськради від фракції “Відродження” звернулися з цього приводу до керівника Мукачівської прокуратури Олександра Братюка .

У своєму зверненнінародні обранці, спираючись на норми законів України “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про місцеве самоврядування” в Україні, просять вжити заходів прокурорського реагування щодо скасування незаконного рішення 13-ї сесії Мукачівської міськради VII скликання від 23 червня 2016 року “Про внесення змін до рішення 1-ї сесії Мукачівської міськради VII скликання від 5.11.2015 р. “Про створення постійних комісій міської ради” та відновлення порушених прав депутатів Мукачівської міськради та територіальної громади міста.

Нема сумніву, що протиправне рішення більшості буде скасоване, в той чи інший спосіб. Не виключено, що за системні порушення законодавства України, Мукачівську міську раду просто розженуть і призначать нові місцеві вибори.звернення8

звернення7

звернення6

звернення5звернення4

звернення3

звернення2

звернення

Loading...