Опозиційні депутати Мукачівської міськради не вважають Балогу особистим ворогом

казибрідПро це йдеться у заяві поширеній депутатом Мукачівської міської ради Олегом Казибрідом.

Мене обрано депутатом Мукачівської міської ради. Зараз мені 27 років. І це моя перша каденція. Саме тому, я з великим хвилюванням і трепетом в душі ставлюсь до цієї надважливої місії. Тим більше, в ці важкі для країни часи.
Оскільки обрано мене вперше, я чудово розумію, що це великий кредит довіри, який видали мені мешканці нашого міста. І я просто не маю права підвести їх.
Зараз в Україні проходить зміна поколінь. До влади, на різних рівнях, приходить все більше молоді, яка росла і виховувалась вже в Незалежній Україні. В якої є багато новітніх поглядів та ідей, щодо розбудови нашої держави. Так і в нашому місті, спілкуючись з молодими політиками, я бачу, що вони справді хочуть зробити щось корисне для місцевої громади та для українського народу в цілому. І це не може не радувати. Адже, незалежно від партійної приналежності, мета у нас одна: розвиток нашого рідного міста та розвиток нашої держави.
Фракція «Відродження», після виборів, опинилась в опозиції до так званої «нової влади» міста. І від початку роботи, практично, всі депутати нашої фракції стикаються із жорстким супротивом з боку влади. Новообраний мер всіляко намагається втримати «диктатуру» своєї сім`ї. Намагаючись через кишенькові ЗМІ облити брудом команду опозиціонерів. Так, нещодавно, Андрій Вікторович заявив, що депутати від «Відродження» дуже часто не знають навіть, що там роблять. «Голосую проти, аби лиш голосувати проти». Дуже шкода, що молодий мер так вважає, але і я і всі депутати нашої фракції чудово знають для чого вони прийшли у міську раду. Всі, без виключення, депутати чудово орієнтуються в питаннях, за які голосують. Заздалегідь вивчаючи їх. Відвідують всі засідання постійних депутатських комісій. Чого не скажеш про депутатів від ЄЦ. Які, таке враження, як роботи, приходять, не знаючи за що голосують, по команді нажимають кнопку «ЗА» і більше їх ніщо не цікавить. Щоб не бути пустослівним, можна просто взяти статистику голосувань. Чи є хоч один, із 17 депутатів ЄЦ, хто хоча б один раз проголосував «Проти» чи «Утримався». Я думаю Ви таких не знайдете. То шановні колеги, для чого Вас люди обирали в Міську раду, якщо Ви навіть не маєте власної думки.
Інші закиди нового мера в наш бік, це начебто, що ми не самостійні і кимось контролюємось. Так, шановний Андрій Вікторовичу, ми не самостійні і ми підконтрольні громаді міста Мукачева. Ми постійно спілкуємось із мешканцями міста. Вислуховуємо їх думки і потреби. І тільки потім приймаємо рішення. А на рахунок підконтрольності і самостійності, краще і не говоріть. Бо всі прекрасно знать хто реально керує містом останні 18 років.
Але я хочу, щоб мешканці міста, нас правильно зрозуміли, конкретно Балогу чи кого-небудь іншого, ми не вважаємо своїми особистими ворогами. Наші вороги це: поганий стан доріг, неосвітленість вулиць, проблеми ЖКГ, корупційність чиновників. І з цим ми боремось. І нам без різниці партійна чи сімейна приналежність. Ми з радістю підтримуємо ініціативи ЄЦ, якщо вони дійсно ідуть на благо Мукачева. Але я попереджаю, що ми жорстко і суворо будемо боротись із свавіллям та корупцією у владі! І контролюватимемо кожен крок «нової влади». Ми відновимо почуття справедливості у душі кожного мукачівця. І заставимо нового мера пам’ятати, що він міський голова не лише для тих 15 тисяч людей які його обрали, а що він міський голова для всіх 86 тисяч мешканців нашого славного міста. І що йому потрібно рахуватись зі всіма громадянами. І поважати думку кожного. Цього ми вимагаємо. І цього ми доб’ємося нашими спільними з громадою, зусиллями.

Депутат Мукачівської міської ради, Казибрід Олег.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Опозиційні депутати Мукачівської міськради не вважають Балогу особистим ворогом

 • 27.01.2016 at 21:52
  Permalink

  Олег один з наймолодший і найчесніших депутатів в Мукачівській міськ Раді. А те що їх критикує ЄцоБалоган, то напевно. комусь на мозоль наступили і мішають “тихому” дерибану. Олеже так тримати поки жага до правди і справедливості не згасла

  Reply
 • 29.01.2016 at 20:49
  Permalink

  ЦЕ ХЛОПЦІ НАСПРАВДІ ПОКАЗУЮТЬ БАЛОГАМ, ЩО ВОНИ НЕ ВСІ І НЕ ВСЬО. НОРМАЛЬНІ МОЛОДІ МУКАЧІВЦІ ЗДАТНІ ДАТИ ПО ЗУБАМ, ЯКЩО ПРИЙДЕТЬСЯ БАЛОГІВСЬКОМУ ДИКТАТУ.
  бАЛОГА ЦЕ СМІТНИК ІСТОРІЇ.мУКАЧЕВО ВТОМИЛОСЯ.

  Reply
 • 01.11.2016 at 20:06
  Permalink

  Цей молодий депутат майбутній мер Мукачева! Це яскравий приклад конкуренції серед депутатського корпусу в Мукачеві.
  Мер балога відчуває наступ молодої активної освіченої, головне без гонору та пафосу, відповідальних молодих депутатів, які можуть дати юридично “по зубам” депутатам, які роками займалися корупційними схема розкрадання земель та майна громади, пограбунку бюджетних коштів платників податків міста, знищення освітніх позашкільних закладів освіти, медичної галузі, знищеня памяток історії, підкилимні договорняки між своїми. Молоді депутати відродженці,та пару самопомочі не в силах переконати своїх колег депутатів в правильності чи неправильності прийняття тих чи іншихє проектів, рішень, через страх від мера та його няня балогів, ці опозиціонери чинять опір в правовому полі, виступають на сесіях із заявами, не боячись кишенькової банди депутатів-ЄЦівців. Але голосів бракує., тим більше мадяри в договорняку із єцівцями, вони і не скривають, що у них домовленості при голосуванні так як і ЄЦ,.
  Шкода, що більшість із цих прихильників балогівського тресту освітяни, директори шкіл, медики, керівники підприємств, які вочевидь не усвідомлюють що з часом їм прийдеться ніяковіти, уникати виправдовування за свої голоси за антинародні рішення на сесіях в угоду завидівським шуллерам, а сором перед громадою міста, де їм і їх дітям жити. завтра балог ізженуть як проказу із тіла міста, а їм тим лакеям людям треба в очі дивитися, щоб не плювали за ними в слід.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *