Олександра Петіка призначено заступником голови та керівником апарату 

петікНа посаду заступника голови – керівника апарату Закарпатської ОДА призначено Олександра Петіка. Про це йдеться в розпорядженні голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.

Довідково: Петік Олександр Владиславович народився 27 листопада 1963 року у м.Київ. Має 4 вищі освіти: у 1991-му закінчив Сиктивкарський державний університет ім.50-річчя СРСР (фінанси і кредит, економіст), у 1992-му – Київський національний університет ім.Т.Шевченка (філософія, викладач філософії), у 1997-му – Українську Академію державного управління при Президентові України (державне управління, магістр) та у 2002 році – Київський національний університет ім.Т.Шевченка (правознавство, юрист). Працював головним редактором газети «Київ Шевченківський», помічником-консультантом трьох народних депутатів України різних скликань. Очолював Кіровоградську ОДА та брав участь в АТО (24-го штурмувового батальйону ЗСУ «Айдар»). Перед призначенням в Закарпатську ОДА керував Сватівською РДА Луганської області.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *