Олександр Сачко озвучив версію “Правого сектора” щодо перестрілки в Мукачеві

сачкоСьогодні, 13 липня перед будівлею ОДА керівник Правого сектору Закарпаття Олександр Сачко прокоментував журналістам події в Мукачеві.

Він розповів, що місцезнаходження бійців ПС, які знаходяться десь у лісі та їх чисельність поки що невідомі, оскільки з ними втратили зв’язок і наразі шукають з ними контакти, щоби з ними міг провести розмову Дмитро Ярош, передає Карпатський об’єктив.

Олександр Сачко вважає, що це спроба дискредитації його організації.

“Від нардепа Ланя бійцям ПС був ультиматум і навіть погроза сім’ям. До нього вирушили зі зброєю, оскільки добре знали хто такий Ланьо і які його методи. Була вказівка уникати конфлікту. Перший потерпілий охоронець є представником ДНР. Є кілька версій щодо поранення охоронця: у нього могли стріляти як бійці Правого сектору, так і люди Ланя або міліція. Частина зброї в ПС легальна, ще частина – із зони АТО”, – пише видання.

Щодо загиблих з боку Правого сектору, то Cачкові відомо тільки про одного, інший ще під питанням.

У результаті перестрілки поранено 5 представників ПС, з яких двох важкопоранених знайшли в лісопосадці. Наразі керівництво Правого сектору діє в одному ключі з СБУ щоби не допустили ескалації конфлікту. До того ж у наш край приїхала й слідча комісія. Щодо 6-річного хлопчика, якого взяли в заручники. Сьогодні з’явилася така інформація і Президент держави розпорядився щодо звільнення дитини. Згодом вже була інформація, що хлопчика звільнили.

Олександр Сачко наголосив, що зараз в області у Правого сектора проводять обшуки. Оскільки МВС вестиме розслідування необ’єктивно, то краще його нехай проводять ГПУ і СБУ.

Керівник Правого сектору Закарпаття наголосив, що на майбутнє будуть намагатися стримати силовиків, знайти контакт із бійцями. Крім того, окремими вимогами є зняття з посади Сергія Шаранича, арешт нардепа Михайла Ланя та відтворення хронометражу дій міліції.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *