Офіційна статистика незаконних вирубок лісів на Закарпатті (ІНФОГРАФІКА)

лісОстаннім часом в області просто кричущими стали випадки незаконних і досить масштабних рубок лісів. Мешканці гірських районів публікують вражаючі фото Карпат, які «лисіють» на очах, і лісовозів з крупною деревиною, які проїжджають по Закарпаттю майже кожного дня. Екологи б’ють на сполох: такі «санітарні рубки» точно нагадають про себе великим лихом.
Ужгородський прес-клуб зібрав інформацію про кількість порушених кримінальних справ за фактами незаконної рубки лісу. Однак, ці цифри – точно не описують загальну картину.
За даними прокуратури Закарпатської області, у 2015 році загалом кількість кримінальних правопорушень щодо незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України склала 139.Найбільше незаконних рубок відбулося у Тячівському (29) та Рахівському (20) районах. «Не відстає» і Хуст – 19 кримінальних проваджень. Мукачівський район – 16 справ, Великоберезнянький та Міжгірський – по 10. Решта районів – менше десяти.
У цьому році на Закарпатті правоохоронці порушили уже 52 кримінальні провадження щодо незаконної порубки лісу за ст. 246 КК України (станом на 17.03.2016). Найбільше справ відкрито у Міжгірському районі (13), Рахівському та Тячівському (по 8). Великоберезнянський та Мукачівський райони мають по 5 кримінальних проваджень щодо вирубки лісу. Воловеччина та Перечинщина – по три.

вирубка

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *