Офіцер Збройних Сил України презентував свої книги в обласній бібліотеці ім. Ф.Потушняка

       Біль від подій у Донецькому аеропорті, історія гуцульського повстання, інтимна лірика та тонкий гумор переплітаються у поетичних рядках  Володимира Тимчука. Підполковник Збройних Сил України, викладач Академії сухопутних військ України, уродженець с. Ясіня Закарпатської області представив свій літературний доробок з шести видань ужгородцям у головній книгозбірні краю.

8 вересня в обласній бібліотеці ужгородці відкрили нове ім´я в сучасній літературі. Свій перший вірш Володимир Тимчук написав  у шкільні роки, в 1992 році. З легкої руки батька пов´язав свою долю з військовою справою, якою продовжує займатись вже 19 років поспіль.

На творчій зустрічі в Ужгороді автор представив  6 книг, серед яких поетичні збірки «Весняні коловороти», «Донецький аеропорт», «Гуцульське повстаннє», зібрання оповідань «Словодієм», науково-культурулогічні дослідження «Ясіня у гомоні стоїть» та двомовну книгу «Бахчисарай 2021», яка буде презентована на Львівському книжковому форумі.

Підчас прем’єри видань Володимир розповів аудиторії, як народжувалися його книги, як він розпочав свій шлях у літературі, зачитував свої вірші уривки та переклади, поділився своїми творчими планами на майбутнє.

Модератором зустрічі був Олександр Гаврош, якого сам Володимир назвав своїм хрещеним батьком у літературі. Серед гостей на вечорі були присутні військовослужбовці, котрі прийшли підтримати свого колегу. Серед них брат Володимира – Віталій Тимчук та Денис Волошин – Герой, котрий тримав оборону Луганського аеропорту.

офіцер4 офіцер2 офіцер

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *