Очільнику Міжгірщини протестувальники порізали колеса автівки

шекетаПро це повідомив голова Міжгірської РДА Андрій Шекета на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

– Результат вчорашніх вуличних гамірних акцій в Синевирі. Кілька сотень жінок в кількох місцях перекрили дорогу вночі, а враховуючи, що дорога є практично тупикова і веде тільки до інших двох сіл Негровець і Колочава, то дорогу перекрили або для земляків або сусідів. Частина жителів того ж Синевира не змогли потрапити до своїх домівок чи до родичів.

Пояснення голови РДА і сільського голови, в одній точці збору, начальника міліції і заступника воєнкома в іншій трохи збили емоції, але майже до ранку люди ще знаходились на вулиці. Біля другої ночі на весілля яке проходило в сели почали підтягуватись чоловіки, які попередньо втікли в гори.

Зранку я виявив, що поки спілкувався з людьми і щось намагався їм пояснити (доки в мене не сів голос) якась паскуда прорізала мені колесо на авто. Зранку біля 8 виїжджав із Синевира (прийшлось залишитись там на ніч) вже всі вулиці були вільні. Сьогодні там збори села, може зрозуміють що всі на місці і ніхто нікого не забрав то буде спокійніше. Одним словом інформаційний дурдом

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Очільнику Міжгірщини протестувальники порізали колеса автівки

 • 30.07.2014 at 16:45
  Permalink

  класне випробування зробили єцуни для нової влади, підбурили народ і ситуації ледь вдалося стримати в рамках закону. про що думав ярема коли організовував ці акції? чи готовий відповісти за наслідки?

  Reply
 • 30.07.2014 at 21:51
  Permalink

  Підарас Балога розкачує ситуацію

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *