Обвинувальні акти стосовно 40 корупціонерів закарпатська прокуратура направила до суду

У першому кварталі 2015 року розпочато 39 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення.Це говорить про значну активізацію правоохоронними органами області роботи по боротьбі з корупцією.

Зокрема, до суду за три місяці передано 34 обвинувальні акти стосовно 40 осіб – кожні три дні прокуратура направляє до суду обвинувальний акт стосовно корупціонера.

З них 15 – про злочини пов’язані із одержанням неправомірної вигоди (ст.ст. 368-369-2 КК України), 17 – щодо привласнення, розтрати та розкрадання бюджетних коштів (ст. 191 КК України) та 2 – щодо зловживання службовим становищем (ст. 364 КК України).

До кримінальної відповідальності, у закінчених провадженнях,  притягнуто 16 – осіб, які тимчасово виконували організаційно-розпорядчі функції, 9  –  державних  службовців, 6 – посадових  осіб інших органів державної влади, 5 – фізичних осіб. 4 – посадових осіб органів місцевого самоврядування, два – працівники райдержадміністрацій.

Серед притягнутих до відповідальності 7 працівників правоохоронних органів, у тому числі два працівника ДПІ, 4 митники та один прикордонник.

Цьогоріч найбільше корупційних злочинів вчинено у бюджетній сфері – 11, у сфері освіти – 3, охорона здоров`я – 1, банківська сфера – 2, а також по одному злочину у сфері зовнішньо-економічної діяльності і земельних відносин.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...