Новий очільник закарпатської міліції поспілкувався з журналістами (ФОТО)

Сьогодні в Ужгороді, в прес-клубі закарпатської міліції, відбулася перша прес-конференція нещодавно призначеного начальника УМВС України в Закарпатській області полковника міліції Сергія Князєва. Участь у ній взяв також депутат Верховної Ради України, відомий журналіст Мустафа Найєм, який тепер опікується створенням нової української поліції.

 Прес-конференція зібрала рекордну кількість – близько півсотні журналістів місцевих і центральних ЗМІ, що засвідчило про великий інтерес громадськості та мас-медійників до фігури нового керівника закарпатської міліції Сергія Князєва. Участь у прес-конференції взяли навіть троє представників ОБСЄ.

Журналісти задали полковнику Князєву десятки запитань: від оцінки мукачівських подій та свого попередника – до питань особистого та навіть «компрометуючого» характеру. На всі запитання, навіть незручні, Сергій Миколайович відповідав щиро, при цьому утримувався від власних суб′єктивних оцінок тих чи інших постатей або подій.

Зокрема, журналістів цікавили деталі порушення кримінального провадження за ст. 255 (Створення злочинної організації) Кримінального кодексу України стосовно учасників мукачівських подій.

Певне здивування у представників ЗМІ викликала активізація саме в останні дні закарпатською міліцією процесу вилучення контрабанди.

Цікавились вони й розслідуванням діяльності другої сторони мукачівського інциденту, пов′язаної з відомим нардепом.

Проте найбільше запитань стосувалося процесу затримання втікачів, які продовжують переховуватись в закарпатських лісах: скільки їх ще залишилося, яку кількість війська та правоохоронців задіяно у їх пошуку, коли підуть із Закарпаття військові й т.д.

На всі запитання очільник УМВС області Сергій Князєв, у межах своєї поінформованості та підслідності міліції, дав вичерпні відповіді.

Народний депутат України, член Колегії МВС України Мустафа Найєм розповів про створення нової української поліції, задля чого, власне, він і приїхав на Закарпаття.

– Створення нової української поліції стане найсвітлішою історією в кожному українському місті, в тому числі й в Ужгороді та Мукачеві, – запевнив Мустафа Найєм.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

князєвкнязєв2

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *