Новий фільм закарпатських авторів «Останній солдат» номіновано до програми Національного конкурсу «Сучасне українське кіно»

Новий фільм режисера В’ячеслава Бігуна та сценариста Олександра Гавроша «Останній солдат» номіновано до програми Національного конкурсу «Сучасне українське кіно (СУК)» в межах Міжнародного фестивалю «Гогольfest», повідомляють його організатори та Спілка кінематографістів України.

Фільм показує як перший оптиміст і останній солдат Другої світової війни 600-літньої Закарпатської Дубрівки, 91-річний шахіст і бібліотекар Юрій Куруц оспівує епічну історію свого життя, рідного краю та любовні пригоди.

Показ стрічки, спеціальну 20-ти хвилинну версію якої включено до неігрової програми Конкурсу, заплановано на 17 вересня. Автори планують пізніше окремо представити розширену версію фільму на спеціальному прем’єрному показі.

До складу відбіркової комісії увійшли: режисер і співзасновник «СУК» Філіп Сотниченко, режисерка Катерина Горностай, кінокритик і режисер Станіслав Битюцький, продюсерка та програмна координаторка ОМКФ Ельміра Асадова.

Loading...