Нові призначення в Закарпатській прокуратурі

Наказом Генерального прокурора України сьогодні, 16 жовтня, призначено заступника прокурора області, ним став Русняк Павло. Новим Закарпатським міжрайонним прокурором з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері призначено Горзова Петра.

 

руснякНовопризначений 36-річний заступник прокурора області Павло Руснякнародився  у смт. Міжгір’я Закарпатської області, у 2001 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету.

Працював на різних посадах прокуратури області, остання до вказаного призначення посада – начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.

горзов Петро Горзов народився також в Закарпатті, у  с. БілкиІршавського району у листопаді 1977 року. У 1999 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.

До призначення працював старшим прокурором Закарпатської міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері Закарпатської області.

 

 

 

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Нові призначення в Закарпатській прокуратурі

  • 17.10.2014 at 12:06
    Permalink

    Не поняв…де мій попередній комент подівся?
    Чи про прокурорів не можна нічого писати?

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *