Нові горизонти транскордонної співпраці Закарпаття

прапориНа сьогодні Закарпаття має офіційно встановлені партнерські зв’язки з 14 регіонами країн Європейського Союзу, в тому числі з трьома областями Угорщини: Саболч-Сатмар-Берег, Боршод-Абауй-Земплен та Гевеш. Найближчим часом  число  угорських регіонів-партнерів може збільшитися.
Уже наступного тижня на запрошення голови загальних зборів області Бач-Кішкун Ласло Рідега відбудеться візит делегації, очолювана  головою обласної ради Михайлом Рівісом до міста Кечкемет.
Мета  візиту – зустріч з керівництвом області Бач-Кішкун та обговорення перспектив співпраці. Йдеться про підготовку рамкової угоди між Закарпатською обласною радою та органом самоврядування області Бач-Кішкун про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво двох регіонів.
Є принципова домовленість також про підписання Угоди про співпрацю з ще однією областю Угорщини  –  Яс-Нодькун-Сольнок.
Цими днями одержано також  інформацію про те, що до співпраці  із Закарпатською областю бажає долучитися ще один  чеський  край – Устецький.
Прес-служба Закарпатської облради

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *