Нова конфігурація дерибанної більшості в Ужгородській міськраді

міськрадаПро це йдеться у спільноті Моє Місто Ужгород.

Тема тижня: Скандальна сесія

Звісно, найбільший резонанс визвало рішення «Про затвердження містобудівної документації», яке фактично узаконило всі дерибанні рішення минулої каденції і відкрило шлях до заробляння грошей новим депутатським складом. 21 «За» – http://rada-uzhgorod.gov.ua/…/Rozdrykivka_I_sesia_VII_skluk…

«Нове» у проБАндріївській «більшості» – мадярів замінив «Наш край», депутатам якого треба відбивати витрачені на підкуп виборців гроші, а сам БАндріїв «не голосував», – мовляв, то все депутати винні, а я «білий та пухнастий»)))

Але не забув БАндріїв і про відбивання власних 500гривневих виборчих інвестицій – 13 500 000 грн на компенсацію пільгових перевезень закладено до бюджету міста http://rada-uzhgorod.gov.ua/…/R_pro_finansuvannya_vudatkiv_…
Детальний аналіз розміру розкрадання бюджетних коштів на цьому рішенні вже у мережі подав не один громадський активіст, тому повторюватися не будемо.
21 «ЗА» – допомогла «Батьківщина», навіть БАндріїв зі страху недобору голосів проголосував, чим порушив законодавство у частині конфлікту інтересів, але чомусь і активісти, і прокуратура мовчить…Совпаденіє? )))

Знову порізано «під своїх» Програму благоустрою Ужгорода http://rada-uzhgorod.gov.ua/…/R_138_zminu_progr_blagoustr.p… Мешканці інших вулиць – закрийте рота, ви ж по 500 грн взяли…

Ну, і звісно ж, депутати не забули про свого жеба, прийнявши ряд спірних земельних питань.
Наприклад:
– землю загального користування площею 0,0302 га віддали ТОВ«Магістраль ЛТД» для забезпечення безперешкодного проїзду на територію банно-прального комбінату на розі вул. Підградської-Фединця-Добрянського;
– дали дозвіл на викуп ТОВ «Фірма» Магістраль ЛТД» земельної ділянки площею 0,5100 га по вул. Собранецькій, 60, що прямо порушує законодавство, так як ділянка є парком- пам’яткою садово-паркового мистецтва ( знову і активісти, і прокуратура мовчить…);
– ПАТ«Закарпаття-Авто» земельної ділянки загальною площею 2,9366 га по вул. Краснодонців, 20;
– дозвіл на викуп ПРИБУДИНКОВОЇ території – Раскатовій Ірені Володимирівні земельної ділянки площею 0,0020 га для влаштування входу до власного нежитлового приміщення по вул. Белінського, 13/2 (навіть при Погорелову таке не практикувалося)

Цікаве рішення http://rada-uzhgorod.gov.ua/…/R_pro_ponovlennya_ta_vidmovu_… , яким фактично узаконили поновлення договорів оренди землі особам, які фактично не сплачували роками до бюджету жодної копійки…

«Порішав» собі питання депутат від «Солідарності» Пацкан Д.С. – договір оренди, який фактично вже закінчився півроку назад, заднім числом продовжено…на 10 років!..Чудеса!
7. Пункт 1.3. рішення XIII сесії міської ради VI скликання від 20.07.12 № 593 «Про продовження договорів оренди земельних ділянок» в частині продовження гр. Пацкану Дмитру Сергійовичу договору оренди на земельну ділянку площею 0,42 га по вул. Верещагіна, 16 слова «строком на 3 роки до 20 липня 2015 року» читати «строком на 10 років до 20 липня 2022 року»
http://rada-uzhgorod.gov.ua/…/R_pro_zminu_ta_skasuvannya_ra…
У цьому рішенні ще багато цікавих «помилок»…
Наприклад, чи знали ви, що Ужгород – село, в якому є селянське господарство?))
«Гр. Чірібану Юрію Юрійовичу надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1080 га для ведення особистого селянського господарства по вул. Дендеші, 85 з подальшою передачею її у власність»
Попередня каденція відмовляла по всім подібним заявам, а тепер хлопцям треба підзаробити на нові авто…
Від 19 до 22 голосів «ЗА» отримали земельні рішення – за рахунок депутатів від «Нашого краю», «Батьківщини» та угорця Куліна, які допомогли «колишнім» із Відродження, Патріота і Європейської партії підзаробити після 8 Березня.

Дерибан to be continued…

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *