Гройсман пообіцяв привезти для Мукачева нового мера (ВІДЕО)

hrojsmanПро це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив заявив сьогодні, 8 листопада, під час селекторної наради з питань реалізації програми житлових субсидій.

На запитання чому Мукачево пасе задніх у питанні субсидій і яка допомога потрібна для вирішення цієї важливої проблеми, представник місцевого управління повідомила, що їм не вистачає програміста для перенесення баз. Очевидно, що Гройсман був шокований таким “складним” проханням і пообіцяв допомогти з доставкою не лише програміста, але й нового мера, а якщо треба то й сам може приїхати керувати містом.

Прем’єр-міністр наголосив , що Мукачівський міський голова Андрій Балога несе персональну відповідальність за неспроможність організувати процес отримання 80-тивідсоткової знижки на комунальні послуги для тисяч мукачівців.

Відео 5 каналу про ситуацію на Закарпатті з 18.00 хвилини.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Гройсман пообіцяв привезти для Мукачева нового мера (ВІДЕО)

 • 09.11.2016 at 15:28
  Permalink

  у мукачеві журналіст-вчитель керує соціальною держустановою, уНаталя Зотова начальника мукачівського усзн немає програміста??? мер балога їй не забезпечив своєчасно програміста.Зате рахунки зводити із обідчиками які правду матку їй ріжуть і її заступнику за сумісництвом нессостоявшомуся “журналісту” бандурчак Людмилі у соцмережах в робочий час, мало того і знімати на відео, ну прям штатний режисер у Зотової наталки.
  хай чушь не несуть, у мукачеві достатньо є фахівців програмістів, хай не шукають собі виправдовування, займаються в робочий час чоррт знає чим, на роботі за державну зарплату займаються відеозйомками, виступають в ролі оператора і викладають потім у соцмережі! а ще потім звинувачуюють активних мукачівців у брехні, наклепах

  Reply
 • 12.11.2016 at 14:13
  Permalink

  Балога також не може знайти директора водоканала, там замiсть Копина вже майже рiк В.О. Келеменка котра розвалила весь водоканал

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *