Нетверезий закарпатець за кермом авто “штурмував” КПП “Лужанка”

ЛужанкаЦе сталось о 19.00 годині за київським часом у суботу, 15 серпня.
Чорний “Nissan” на шаленій швидкості промчав повз шлагбаум при в’їзді на контрольно-пропускний пункт “Лужанка”, ледве не зачепив військового у формі й помчав до валютного магазину.
Там його зупинили й повернули назад.

І тут почалось щось незрозуміле. Замість того, аби надіти на неадекватного водія у плавках кайданки і після його протрезвіння розібратись в ситуації, прикордонники загальмували всі машини, що вже пройшли прикордонний та митний контроль й чекали на виїзд з КПП, і розпочали майже протягом 40 хвилин виясняти у порушника, чому він створив на кордоні неординарну подію і де ключі від машини?

П’ятеро озброєних прикордонників усе ще думали, що робити з порушником, який до того ж лаявся нецензурними словами, хоч і визнавав, що випив, повідомляє “Голос Карпат”. Аж поки цивільні не вийшли зі своїх машин і затребували вжити до нього адекватних заходів. Ще трохи і дійшло б до бійки.

Тільки тоді старша зміни “зелених кашкетів” віддала наказ одягнути на мешканця села Мужієва Йосипа Г. кайданки і відвести його у службове приміщення.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *