«Небесну сотню» в Перечині цинічно закрили комерцією (ФОТО)

Цинізму Перечинського міського голови немає меж, це багато людей розуміють, але щоб глумитися над «Небесною сотнею» – у це мало хто повірить.
Минулого року на крилах перемоги Революції Гідності міський голова Мирослава Гуранич ще більше закріпила свої позиції в Перечині. Заручившись підтримкою активістів Майдану, а вірніше – використавши цих молодих людей, вона фактично знищила свою опозицію. Якщо 16 депутатів майже рік протистояли незаконним діям мера, то тепер у неї все за її сценарієм. Не думаю, що такого результату, котрий маємо в нашому місті сьогодні, хотіли молоді люди, котрі на сесії міської ради 22 лютого 2014 року кричали: «Перечинську банду геть!». Це був вдало застосований трюк пані Гуранич до своїх опонентів, що поновило її функції одноосібного керівника, а обіцяний контроль громадськості та проведення громадських слухань було заговорено її досвідченими прибічниками.
Відзначаючи роковини з дня трагічної загибелі «Небесної сотні», мер організувала привселюдний молебен у центрі Перечина та всіх запевняла у своєму виступі, що з болем у серці розділяє горе і глибоко сумує з приводу трагічних подій , які призвели до смерті сотні людей. Як на мене, то є блюзнірський піар влади, бо кожна людина має можливість помолитися за невинно вбитих і запалити свічку і без вказівки мера та й в місці, де люди звикли це робити.
Ще рік тому на сайті міськради було оприлюднено інформацію про збір коштів на встановлення художнього панно для увіковічення подій «Київського Майдану 2013-2014рр.». На жаль, міський голова Перечина не підтримала ініціативу художників і не зробила жодного кроку щодо організації та встановлення вищезгаданого панно.
Більше того, уже більше тижня, як плакат із фотографіями «Небесної сотні» заховали за біл-борд в центральному скверику міста. Вчора, 2 квітня, проводилася так звана толока, на якій мер з бюджетники черговий раз піарилися, висаджуючи квіти в робочий час та замінюючи світильники, але плакат із фотографіями загиблих і надалі залишився за комерційним біл-бордом. Найцікавішим у цій ситуації є те, що даний біл-борд є власністю Перечинської міської ради, але її очільник перевагу надала комерційній рекламі, а не тим героям, завдяки котрим вона й надалі залишається при владі.

Іван Погоріляк

борд

Loading...