Названі імена закарпатських прокурорів та міліціонерів, які прикривають бандитів

Їх повідомив громадський діяч В’ячеслав Чернобривець у своєму блозі, в котрому розмістив звернення на адресу обласного прокурора Володимира Корбаня.

ЗВЕРНЕННЯ

 

до прокурора Закарпатської області Корбань Володимира Вікторовича,  до  ветеранів та учасників Великої Вітчизняної війни та воїнів-інтернаціоналістів, мешканців міста

 

      ЧернобривецьМишковець Едуард Васильович (прізвисько Скажений) має багато  судимостей та відбування покарання на зоні, – засудженого за ст. 140 ч.2, ст.81 ч.3 КК, позбавлення волі на 4 роки вироком Мукачівського міського суду від 12.06.2000 року за крадіжки у великих розмірах у кав’ярнях “Старий Град”, “Дебют” та інші.
Вироком Мукачівського міськрайонного суду по кримінальній справі за крадіжку з двома співучасниками злочину, – збили та викрали гвардійську емблему (метал — бронза) з танку, що стоїть на п’єдесталі біля заводу Мукачівприлад.  За цю ганебну подію 20.01.2004 року Мишковець Е.В. був засуджений Мукачівським міським судом по ст.ст. 15 ч.2, 185 ч.2 КК України до 3 років позбавлення волі.
Та чомусь цього бандюгана по ст. 75 КК України суддя  звільнив від покарання  з призначенням випробувального терміну строком 2 роки.  Чому цей злочинець досі не відправлений на зону? Мабуть результативний “шістка”.
Мишковець Едуард Васильович, його сестра Мишковець Тамара Василівна (прізвисько Шнара) та їх спільники Югас Степан (прізвисько Гнида) та Хаща Ернест Миколайович, які мешкають в квартирі № 24 по вул. Духновича, 12, та інші активно займаються пограбуваннями та крадіжками грошей, цінностей, частку яких програють з азартом в денних ігрових закладах, що працюють в центрі міста.
По кримінальній справі № 1-516/05 підсудний Мишковець Едуард звинувачувався за статтею 122 ч.1 КК України. Потерпілим по справі був Уста Еміл, тимчасовий співмешканець Кулешової Вікторії Вікторівни, яка на той час мешкала в квартирі № 24.
Підсудний Мишковець Едуард умисно наніс Усті Емілу тілесні ушкодження середньої тяжкості, виламав шість ребер, що спричинило тривалий розлад здоров’я потерпілого, та незадовго після цього Уста помер. Але бандюгану Мишковець Едуарду судом було призначено штраф в сумі 850 грн., який і досі Мишковець не сплатив. Нині він працює двірником на ринку ГІД.

 

     Щодо судді Рижикова В., то його звільнила Верховна Рада України за порушення присяги.
Мойсюк Василь Васильович, батько Мишковець Едуарда Васильовича, та ще інші співучасники проходили в складі бандитського формування, яким керували Микола та його спільники. Вони готували захват та угон військового літака, що базувався на Мукачівському стратегічному аеродромі.
До того ж всі поіменовані злочинці звинувачуються за ст. 185 ч.5 КК України, – крадіжка вчинена організованою групою, – карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, – див. к.с. 21044411 та к.с. 21044411/2.   Невже досі у Мукачівському МВ УМВС працюють слідчий Іванчик Іван, начальник СВ Петрище Михаїл, та о/у КР Довгинка Йосип, а в прокуратурі Галецький Руслан, та Порута Тарас, яким можна інкримінувати зловживання владою та службовим становищем за ст. 364 ч.3 КК України.

 

    Крадіжки організували міліціянти МВ Олексик Віталій та інші за вказівкою Кулл Й.А., Кнауз Рудольфа Федоровича, відомого міліціянта-здирника.

 

  Геть від влади злочинців та корупціонерів!!!

 

  Громадськістю міста взято на контроль злочинна бездіяльність правоохоронців, яка носить ознаки корупції.

Loading...