“Національний корпус” проти зняття мораторію з продажу карпатського лісу за кордон

Більше сотні активістів партії «Національний Корпус» зібрались під стінами Представництва ЄС з вимогами не допустити зняття мораторію з продажу лісу за кордон.

Представники «Національного Корпусу» передали свої вимоги і залишили під будівлею «подарунок» у вигляді дерев’яного фалічного символу.

Голова київського осередку партії Сергій Філімонов перед стінами відомства заявив: «До нас відносяться як до країни Третього світу. Як до території, а не до партнера. Території, на якій вони хочуть збувати свій товар і брати сировину. Саме тому ми принесли цей «подарунок». Наша вимога: от вам, а не кругляк».

У зверненні, що було передане керівнику відділу департаменту політики Представництва ЄС Фабіо Делла П’яцца, було зазначено наступне: «За мізерний кредит ви намагаєтесь забрати у нас державні багатства, прирікаючи прийдешні покоління на жебрацтво. Водночас, ви потураєте злочину – Президент України не має право розпоряджатись на свій розсуд природними надрами України».

Ця акція була лише початком боротьби українського суспільства за екологію держави.

Нагадаємо, що 24 листопада 2016 року під час 18 саміту Україна-ЄС в Брюсселі Президент України повідомив, що має намір ініціювати скасування мораторію на експорт необробленої деревини. Скасування мораторію є умовою Європейського Союзу для надання Україні траншу у розмірі 600 млн. євро.

korpus korpus2 korpus3

 

Loading...