Нардеп від Ляшка погрожує закарпатському підприємцю

лозовийПро це в мережі Фейсбук інформує ужгородський підприємець Василь Маняк.

Цікава ситуація відбулася в моєму закладі в ніч з 28лютого на 1 березня!
Близько двох годин ночі,до приміщення закладу війшла компанія молодиків з 4-5 чол. Так як вони були в спортивному одязі і напідпитку,охороною закладу,згідно правил відвідування -“dress code” їм було відмовлено в подальшом відвіданні.
У відповідь,охоронці та просто люди,які знаходилися в той час там,почули в свою адресу погрози та образи. Один із молодиків дістав посвідчення народного депутата України і розмахуючись ним,в зухвалій формі,погрожуючи пообіцяв,що за те,що його не запустили,заклад буде закрито і особисто він за цим прслідкує!
Як пізніше зясувалося, цей молодик-Андрій Лозовий,нардеп від радикальної партї О.Ляшка…права рука самого Олега Ляшка.
Довго чекати не прийшлося, вже на слідуючий день,мені почали телефонувати та писати смс з різних напрямків і пропонувати вирішити цю проблему по доброму,зателефонувати помічнику А.Лозового,якомусь Сабо Федір Федіровичу 0501928139 або в 9 оанку зайти в офіс партіі Олега Ляшка в Ужгороді,інакше буде гірше,на що і почули адекватну відповідь!
На сьогоднішній день,пан нардеп. Андрій Лозовий, подав депутатський запит до МВС Ураїни,що до повної перевірки закладу і надання інформацї про всіх працівників,які там працюють!
Цікаво запитати в цього хлопчика,з посвідченням народного депутата,йому більше нема чим займатися?!?його люди вибрали для чого,щоб пяному по клубам нічним ходити,та погрожувати посвідченням нардепа,чи займатися проблемами виборців???невже в Україні настільки все добре,що вже нема на кого,тільки залишилося на приватних підприємців запити давати і цим самим тиснути на малий та середній бізнес,який і без цього вмирає???Мабудь пану Лозовому начхати,що на відміну від нього,підприємець дає робочі місця і зарплату 32-ом людям,які завдяки такій владі,на сьгоднішній день можна сказати виживають?!?Чи нардепи особисті образи вірішують запитами до МВС України??? Чи пан Олег Ляшко володіє інформацією-чим,в якому стані і в який час,займається його заступник Андрій Лозовий?!?!
Цікаво про що думають ці красавці,коли кричать,що ми йдемо в Європу…?)?) Чи є хоч одна така цивилізована країна в світі, де депутат може дозволити собі таке?)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *