Автомобілі закарпатських патрульних. ІНФОГРАФІКА

Як з’ясував Ужгородський прес-клуб, на один автомобіль патрульних поліцейських на день витрачається у середньому 246 гривень. На Закарпатті у користуванні патрульної поліції Ужгорода та Мукачева є 25 авто. Ми порахували, у скільки обійдеться обслуговування службових машин.

Наразі у користуванні патрульних поліцейських Ужгорода та Мукачева перебуває 25 службових авто. За даними УПП, крім 25 авто, якими користуються патрульні, у користування не стройових підрозділів Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева перебуває 3 авто. Усі машини, за інформацією поліції,  не є новими та потребують «постійного догляду та періодичного ремонту».

Крім того, наразі 3 автомобілі УПП, відповідно до Правил дорожнього руху, заборонено експлуатувати внаслідок ДТП. Ще один має проблеми з електропроводкою.

За час функціонування Управління патрульної поліції Ужгорода та Мукачева, на території Закарпаття сталося 9 ДТП за участі поліцейських.

поліція

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *