Найскандальнішого закарпатського прокурора переведуть на нову посаду

Тривають ротації у Закарпатській прокуратурі. Якщо громадськість думала, що з приходом нового прокурора Закарпатської області щось зміниться то не вгадала. Жоден з закарпатських прокурорів не понесе покарання за свої вчинки. Відбувається тасування карт у чиновницькій колоді: одного переведуть туди, іншого сюди.

Днями Генеральний прокурор України Віктор Пшонка підписав накази про зміщення зі своїх посад трьох прокурорів: міста Мукачева, Мукачівського та Міжгірського району всі вони отримають нові посади.

Хиля
Михайло Хиля

За попередньою інформацією прокурором м.Мукачева буде призначено Михайла Хилю, теперішнього зама обласного прокурора. Очевидно, що цей варіант всіх влаштовує адже Михайло Михайлович вже працював на цій посаді і свою роботу добре знає. Враховуючи те, що прокуратура м. Мукачева буде однією з трьох базових на Закарпатті цю ротацію не можна вважати пониженням у посаді для Михайла Хилі. Мукачівці думаємо також будуть задоволені таким призначення адже спочатку на цю посаду планувалася людина з за меж Закарпаття.

цар2
Іван Цар

Ужгородського  міжрайонного прокурора Івана Царя планується перевести на Великоберезнянщину, що для нього є не найкращим варіантом адже Ужгородщина вважається “блатним” районом та й жінка Чопський міський голова Галина Цар під боком.

 

бегаль2
Анатолій Бегаль
конар1
В’ячеслав Конар

Зате “неадекватного” прокурора Великоберезнянського району В’ячеслава Конара переведуть прокурором Свалявського району. Своєю “довготривалістю” вказаний прокурор, очевидно, завдячує тому, що надає послуги інтимного характеру високопосадовим особам Генпрокуратури,  при цьому він умудряється не нашкодити зв’язкам зі своїм фінансовим донором та бойфрендом Генеральним директором “Укргеофізики ” Анатолієм Бегалем, котрий тратить на утримання прокурора Славочки шалені кошти.

Свалявчани мають бути задоволені з такого вибору Володимира Корбаня адже з таким прокурором їм буде веселіше жити.  Про “подвиги”  В’ячеслава Конара не один раз інформували Генпрокурора та Президента України нардепи Юрій Кармазін та Юрій Гнаткевич але прокурорські “захисники” вправно витягували свого протеже  із біди.

На фото: пістолет В’ячеслава Конара вилучений працівниками Ужгородського райвідділу міліції,  яким він погрожував вбити громадянина України

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

конар пістолет

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Найскандальнішого закарпатського прокурора переведуть на нову посаду

  • 15.08.2013 at 05:51
    Permalink

    Щось ви так толерантно пишете про підараса, аж ніби соромитеся. Їм же не соромно чинити такі діла.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *