Начальник закарпатської ДСНС відмовив у наданні допомоги для Спартакіади допризовної молоді

Про це “Трибуну” інформує голова Закарпатського осередку “Української асоціації інвалідів АТО”, учасник бойових дій, підполковник Микола Журавльов.

На прохання військовослужбовця допомогти при організації заходу, начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак у грубій формі відмовив у наданні польової кухні та намету для гудакСпартакіади допризовної молоді, яка проходитиме в Ужгороді 13 квітня, мовляв ти не розумієш до якого начальника звертаєшся.  Військові за свій рахунок закупили кашу та м’ясо, щоб учні могли скуштувати, як доводиться харчуватись у польових умовах. Попросили допомоги в ДСНС, бо батальйонна польова кухня знаходиться на передовій, а тиловий щур Гудак, не вибираючи виразів, порадив звернутися до Закарпатського обласного військового комісара, щоб той написав на його ім’я листа.

Воїни, які пройшли війну з Росією не розуміють, до яких пір на керівні посади в Україні призначатимуть пристосуванців, а не людей з державницькою позицією

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *