Начальник Управління соціального захисту Рахівської РДА стала фігурантом кримінальної справи (ДОКУМЕНТ)

За фактом дій начальника Управління  соціального захисту населення Рахівської РДА Марії Спасюк відкрито кримінальне провадження,  відомості внесені ЄРДР.
В минулому році “Трибуна” повідомляла, що Спасюк Марія Юріївна працює начальником районного управління соціального захисту в Рахівському районі з 2005р. по даний час. Ця жінка примудрялася, працюючи з 8.00 до 17.00 на основній роботі,  ще мати факультативи в школі села Чорна Тиса,  яке знаходиться від Рахова в 45 км.
При цьому вчителі її жодного разу на роботі не бачили! 
Після публікації у “Трибуні” вказану особу звільнили з посади керівника факультативного курсу Чорнотисянської ЗОШ, але вона, якимсь дивним чином продовжувала ходити на роботу і отримувати заробітну лату не виключено, що за сприяння начальника відділу освіти Рахівської РДА Оксани Севч.
Тому правоохоронці вирішили зацікавитись цим фактом.
  На минулих виборах Спасюк Марія стала депутатом Рахівської районної ради від БПП “Солідарність”. Про яку відповідальність влади можна вести мову, якщо чиновництво безсоромно шахраює з коштами державного бюджету.

 

спасюк
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *