Набір до закарпатської поліції не є прозорим

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Мілка Довгомеля.

Моя Нова поліція? ‪#‎Transcarpathianpolice‬. Яка ж вона моя, якщо мене, як і все суспільство так «дбайливо» відгороджують від «прозорого» відбору! Конкурс викликає більше запитань, ніж відповідей на них.

Перше, і, напевно, найголовніше – умови конкурсу ( на офіційному сайті МВС www.mvs.gov.ua умови конкурсу відсутні, хоча, про них вказано у повідомленні про набір до поліції). Наступне, не менш важливе запитання – критерії оцінювання при конкурсному відборі та рейтинг. Вони також ніде не опубліковані. І останнє, але не найменш цікаве запитання – завершення конкурсу. Після закінчення відбору в м. Львів, кандидатам, яких не відібрали для навчання, прийшли, так звані «листи подяки», в яких повідомлялось, що за загальним рейтингом, кандидатуру не було відібрано, а також, наголошено на тому, що упродовж 6 місяців з моменту отримання листа, заборонено брати участь у конкурсі на посаду працівника патрульної служби міст України.
Я та інші кандидати, вкотре, просимо організаторів конкурсу Аваков, Арсен Борисович Mustafa Nayyem Екатерина Згуладзе Khatia Dekanoidze дати відповіді на наші запитання:
– Де знайти умови конкурсу?
– Яким чином ознайомитися з критеріями відбору та рейтингом кожного етапу конкурсу?
– Чому, при подачі заяви, не було повідомлено, про «випливаючі» після конкурсу заборони та обмеження прав?

поліція поліція2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *