На засіданні ТСК Гелетей зливає закарпатських “правосєків” (ФОТО)

гелетейПро це в мережі Фейсбук повідомляє нардеп Ігор Мосійчук.

На засіданні ТСК по Мукачево опитуємо Володимира Гелетея колишнього тво начальника УСБУ на Закарпатті який є сватом народного депутата Віктора Балоги. Пояснює, що загони ПС з березня час від часу контролював пункти пропуску на кордоні на предмет контрабанди і плюс перекривали дороги в знак протесту проти неі. Робив це ПС без зброї.
Розповідає про перемовини з заблокованим ПС в яких окрім нього приймав участь батько Романа Стойка (колишній працівник СБУ) та Віктор Балога з охоронцем. Нібито Стойко спілкуючись з Дмитром Ярошем по телефону отримав наказ не здаватись.
Переглянули відеозвернення бійців ПС Закарпаття. Гелетей говорить, що це відеозвернення знімали при ньому. На відео чутно голос самого Гелетея та Віктора Балоги. На запитання через кого бійці ПС передали це відеозвернення? Гелетей відповів, що або через охоронця Балоги, або через жінку яка проходила мимо.
Гелетей заперечує співпрацю СБУ з ПС Закарпаття і зливає правосєков.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *