На Закарпатті значно зросли надходження туристичного збору

       говерла В Закарпатській області протягом січня та лютого зібрано 379 тисяч гривень туристичного збору. Це на 76% більше, ніж за аналогічний період минулого року, – повідомили в управлінні туризму та курортів Закарпатської ОДА.
Найбільші суми туристичного збору надійшли до бюджету  Свалявщини – 95 тисяч гривень, на  Берегівщині  – 40 тисяч гривень та у Виноградівському районі – 33 тисячі гривень. Водночас практично всі райони краю показали ріст цього показника, – зазначили в управлінні.
Крім цього зросла і кількість туристів, які відвідали Закарпатську область. В січні край відвідало на 25% більше туристів, ніж в перший місяць минулого року.
Таку позитивну динаміку в управлінні пояснюють більшою практичністю Програми розвитку туризму і курортів, яка реалізовується в області, підтримкою галузі обласним бюджетом та зростанням уваги внутрішніх туристів до Закарпатської області.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *