На Закарпатті змагалися рибалки-інваліди (ФОТО)

19-20 червня 2015 року на базі Виноградівської благодійно-реабілітаційної спортивної організації інвалідів “Відродження” проведено відкритий фестиваль рибалок серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху та мови, зору, розумовими вадами та з ураженням опорно-рухового апарату.

Організаторами змагань виступили Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового аппарату (голова Лизанець Олександр Михайлович), ЗОЦФКСІ «Інваспорт» (начальник Чегіль Андрій Андрійович) і Виноградівська благодійно-реабілітаційна спортивна організація інвалідів “Відродження”(голова Штаєгер Євген Євгенович).

Тринадцятий за рахунком, цей захід зібрав біля  п’ятидесяти учасників з більшості районів Закарпатської області. Найкращих результатів на фестивалі досягли рибалки зі Сваляви, Ужгорода і Мукачева.

Крім того, завітали на захід керівники Михайлівецької районної ради Словацької асоціації інвалідів на чолі з Евою Хлодінковою.

Голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату  вельми задоволений цьогорічним фестом, бо він дає змогу не лише позмагатися, але й поспілкуватися, відпочити в приємній компанії рибалкам з різних регіонів країни. Добре й те, каже Олександр, що традиційно фестиваль підтримують спонсори, які не відмовляються від підтримки інвалідів навіть в такі скрутні для української економіки часи.

Організатори змагань висловлюють велику подяку  директору «Інтеркеш Україна» («Позика до зарплати») Рімек Олександру Євгеновичу, ПАТ КБ «Приватбанк», рибацькому магазину «Bigfish», супермаркетам «Сільпо» і «Вопак» та іншим спонсорам і благодійникам за допомогу в проведенні цього чудового спортивного заходу.

Шановні читачі, у Вас є можливість підтримати людей з обмеженими можливостями, та сприяти їх реабілітації, надавши посильну допомогу:

ПАТ “Креді агріколь банк”

п\р 26008500046694

Код ЄДРПОУ 37231258

МФО 300614

За детальнішою інформацією можете звертатись за телефонами: +380997915415 або +380634688609.

рибалки рибалки2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *