Завідуюча дитсадком у Сваляві приписувала собі додаткові години роботи

судМукачівська місцева прокуратура звернулась до суду в інтересах держави в особі Свалявської міської ради до завідуючої одного з дитячих садочків району з позовом про стягнення понад 24 тис.грн шкоди, заподіяної кримінальним правопорушенням.
Досудовe розслідування розпочализа фактом службового підроблення та розтрати майна через зловживання службовим становищем. У його ході слідчі встановили, що мешканка Сваляви, працюючи завідуючою дошкільного навчального закладу в одному з сіл району з березня 2012 року по лютий 2015 року, періодично робила службові підроблення. Вона вносила до Табелів обліку використання робочого часу неправдиві відомості, які стали підставою для нарахування заробітної плати, внаслідок чого і виникла  розтрата бюджетних коштів на суму понад 24 тисячі гривень.

Наразі кримінальне провадження, разом з позовом прокурора, перебуває на розгляді у районному суді і обвинуваченій доведеться не тільки понести законне покарання, але й відшкодувати державі шкоду, спричинену її протиправними діями, – пише прес-служба прокуратури Закарпатської області.  

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *