На Закарпатті затримано дельтапланериста-контрабандиста

дельтапланУ ніч з 18-го на 19-е вересня в рамках проведення спільної операції «ключові точки» співробітники Держприкордонслужби України спільно із словацькими колегами виявили та затримали малий літальний апарат на Закарпатті, який ймовірно використовується контрабандистами для переміщення тютюнових виробів.
Під час, проведення оперативно-розшукових заходів прикордонники Мукачівського загону спільно з мобільними групами, які направлені на посилення ділянки західного кордону виявили в районі населеного пункту Домбоки малий літальний апарат типу «Дельтаплан». Напередодні його рух зафіксував прикордонний наряд Чопського загону на ділянці відділу «Паладь Комарівці» в сторону сусідньої Словаччини і десь через годину назад на територію України. По даному факту були поінформовані всі компетентні органи та розпочато пошукові заходи з обох сторін кордону. Згодом прикордонники за допомогою тепловізійних пристроїв помітили, що невідомий апарат розпочав зниження висоти неподалік від лінії кордону. З метою недопущення протиправної діяльності та затримання порушників в район можливого приземлення літального апарату вибули прикордонники Мукачівського загону, де у результаті виявили «Дельтаплан». Також затримано 1 особу без документів екіпірованого як пілота, який можливо причетного до протиправної діяльності. Крім того варто зауважити, що дана особо уже не перший раз попадає у поле зору правоохоронців через протиправну діяльність на кордоні.
При огляді літального апарату встановлено, що це двохмісний мотодельтаплан. Примітно те, що засоби навігації були вирвані з панелі, які в подальшому знайдено на відстані близько 200 метрів від місця затримання.
На даний час пошукові дії з української та словацької сторони тривають.

На Закарпатті прикордонники затримали дельтапланериста-контрабандиста

С. Якимець спеціально для 7dniv.info

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *