На Закарпатті затримали вбивцю молодої жінки

вбивствоПрацівники карного розшуку закарпатської міліції затримали вбивцю молодої жінки, тіло якої було знайдено в річці Латориця на Ужгородщині.

4 червня ц.р. в річці Латориця між населеними пунктами Малі Геївці та Тисаактелек Ужородського району рибалка виявив загорнуте в ковдру й обмотане дротом тіло невідомої жінки. Про страшну знахідку чоловік повідомив у міліцію.

Експерти встановили, що жінку було вбито, про що свідчили численні травми голови. Тіло пролежало у воді тривалий час, що утруднювало розкриття даного злочину. І все ж клопітка робота працівників облуправління карного розшуку та Ужгородського райвідділу міліції таки дала результат. Убивцю молодої жінки затримано!

Про розкриття даного злочину розповів начальник управління карного розшуку УМВС області полковник міліції Василь Лешко.

Особу потерпілої міліція встановила. Нею виявилася 36-річна жителька Перечинського району. Її вбивці – 35, він житель Ужгородського району. Цей чоловік уже неодноразово потрапляв у поле зору міліції за скоєння крадіжок.

Як з′ясувалося, з потерпілою вони підтримували стосунки, час від часу зустрічалися. Разом пиячили. Трагедія сталася ще в середині березня. Вбивця запідозрив свою приятельку в крадіжці й під час чергової пиятики вирішив її «провчити», але перестарався. Коли жертва після численних ударів перестала подавати ознаки життя, вбивця загорнув тіло в ковдру, обмотав дротом, завантажив у машину й відвіз на берег річки, де кинув у воду. Більше двох місяців тіло пролежало у воді, доки його випадково виявив рибалка.

Затриманий чоловік зізнався у скоєнні вбивства. За даним фактом триває кримінальне провадження.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Loading...