На Закарпатті затримали сім’ю афганських нелегалів

кордон-зимаПрикордонники Мукачівського загону цієї ночі затримали cім`ю афганців. Групу осіб, які рухались у бік кордону правоохоронці відділу прикордонної служби «Велика Паладь», помітили за допомогою переносного тепловізора.

Нелегалів затримали за 500 метрів до лінії державного кордону.

Батько з матір`ю та троє їх дітей, серед яких двоє неповнолітніх, намагались потрапити до сусідньої Угорщини, а вже звідти планували перебратися до Німеччини, де вже проживає їх родич. Документів при собі правопорушники не мали, а про себе повідомили, що вони є громадянами Афганістану, і що деякий час перед спробою порушити кордон проживали у Києві. Потім їх автомобілем доправили до Закарпаття. Далі на невдах чекав чоловік у масці, який через деякий час їх покинув та зник. Після цього мандрівники, ще майже дві години оминаючи величезні калюжі та болото блукали невідомою місцевістю у пошуках шляху до Європи, аж поки на підступах до кордону їх не затримали прикордонники.

Наразі нелегалів доправлено до пункту тимчасового тримання де їм надали змінний одяг та взуття, а також забезпечили всім необхідним. Подальшу долю мандрівників вирішуватиме суд, -пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *