На Закарпатті затримали чиновницю Держгеокадастру під час отримання хабара

наручники-жінкаСпівробітники Служби безпеки України затримали першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області.
Чиновниця при оформленні 25 гектарів землі під фермерське господарство вимагала від фермера за кожен гектар по тисячі доларів хабара. Робилося це під безпосереднім наглядом «смотрящого» від відомства з Києва – мешканця столиці, помічника діючого народного депутата України.

Чиновницю взяли «на гарячому» – в момент отримання хабара. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.

– Головне управління Держгеокадастру в Закарпатській області напряму підпорядковується Києву, – нагадує Геннадій Москаль. – Ми неодноразово наголошували, що відомство займається махінаціями, поборами і збирає гроші в столицю. Писали з цього приводу звернення в Кабмін України з проханням провести обіцяну децентралізацію й повернути структурні підрозділи, жорстко централізовані в період Януковича, в підпорядкування облдержадміністрацій. Поки нічого не зроблено, корупційні схеми діють і далі (це стосується не тільки Держгеокадастру). Теперішнє затримання – ще один доказ цьому.

moskal.in.ua

Loading...