На Закарпатті затримали 12 нелегальних мігрантів, які намагалися потрапити до ЄС

кордонНа Закарпатті, на контрольному посту «Нижні Ворота», прикордонники Мукачівського загону спільно із співробітниками МВС та ДФС зупинили автомобіль угорської реєстрації «Mercedes-Benz Vito» під керуванням громадянина Угорщини. У ході перевірки правоохоронці в салоні машини окрім водія, виявили ще 6 громадян Афганістану без документів. Зі слів громадянина Угорщини, пасажирів підібрав по дорозі, коли вони зупиняли машини, а проте що у них немає документів він нічого не знав. По даному факту повідомлено компетентні орган, а виявлених осіб передано представникам відділу по боротьбі з незаконною міграцією УМВС України в Закарпатській області.

Також на ділянці відповідальності відділу «Лужанка Мукачівського загону за інформацією оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону спільна міжвідомча група у складі співробітників Держприкордонслужби та УСБУ в Закарпатській області на автодорозі сполученням н.п. Берегово – н.п. Дідово, зупинила транспортний засіб «Volvo» польської реєстрації під керуванням громадянина України. В ході перевірки виявили 2 громадян Сирії та громадянина Іраку без документів, які знаходилися в салоні автівки.

Крім того під час здійснення перевірочних заходів на контрольному посту «Лазещина», що на ділянці відповідальності відділу «Ділове» цього ж загону, спільний прикордонний наряд у складі співробітників Держприкордонслужби та МВС у автомобілі «Ланос» виявив ще 2 громадян Сирії та громадянина Іраку.

В усі випадках виявлені громадяни рухалися, до лінії державного кордону, щоб ймовірно в подальшому незаконним шляхом потрапити до країн ЄС.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *