На Закарпатті зайнялися сміттєсортуванням

На Закарпатті тривають організаційні процеси, у тому числі громадські слухання, з приводу відкриття сміттєсортувальних об’єктів у районах краю – це повідомив голова ОДА на своїй прес-конференції.

“Уже пройшли громадські слухання стосовно облаштування сміттєсортувального об’єкту на території Ужгородського району. Проект – на стадії впровадження. Ним займатиметься підприємство “АВЕ””, – сказав Василь Губаль.

Також ідуть організаційні процеси та обговорення стосовно відкриття таких об’єктів у Виноградівському районі та на Хустщини. Там попереду громадські слухання. До слова, об’єкти, відкриття яких заплановано, обслуговуватимуть не лише той район, в котрому розміщені, а мають охопити більше територій. Загалом зараз фахівці радяться з місцевою владою, представниками громади, аби виробити спільне рішення для користі регіону.

Як розповів керівник краю, нещодавно мав розмову про стратегію поводження зі сміттям на Закарпатті із Міністром екології та природних ресурсів України Ігорем Шевченком (який, до слова, є куратором Закарпатської області в Кабміні), й урядовець підтримав бачення закарпатської влади.

Як повідомлялося раніше, голова Закарпатської ОДА Василь Губаль з-поміж пріоритетів на посаді голови ОДА вважає сприяння розробці системи поводження з твердими побутовими відходами, що б дала змогу покращити ситуацію зі стихійними сміттєзвалищами та засміченням у краї. Протягом 2015 року на Закарпатті мають почати роботу із сортування сміття в районах на трьох нових об’єктах.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *