На Закарпатті з нагоди Дня Соборності береги Ужа з’єднали стометровим прапором (ФОТО)

22 січня закарпатці разом з усією країною відзначили День Соборності, а також  72-гу річницю створення Закарпатської області в складі України.
Урочистості за участі керівників краю та міста, очільників правоохоронних структур, дипломатів іноземних держав, духовенства, молоді та громадськості розпочалися на площі Народній покладанням квітів до пам’ятника Т. Шевченку під супровід композицій у виконанні заслуженого академічного Закарпатського народного хору. Присутні приєдналися до народного віче перед пам’ятником, де молодь у пам’ять про Акт злуки розгорнула стометровий національний прапор. Урочиста колона в супроводі духового оркестру вирушила до пам’ятника Августину Волошину. Відтак  «живий ланцюг» зі стометровим Прапором України на знак єднання заходу і сходу у складі єдиної соборної України з’єднав береги Ужа, площі Театральну та Петефі,  через пішохідний міст.
У фойє Закарпатської ОДА до Дня Соборності України  відкрилася виставка, присвячена творенню Української державності. Експозиція з двох десятків інформаційно-просвітницьких стендів, підготовлених Українським інститутом національної пам’яті, представляє факти з історії про події та етапи Української революції  1917 – 1921 рр. Оглянути виставку всі охочі матимуть можливість протягом двох тижнів.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *