На Закарпатті виявили партію контрабандних цигарок за допомогою безпілотника

кордон-безпілотникВикористання в охороні державного кордону новітніх технічних засобів дозволяє ефективно та на упередження протидіяти порушенням на держрубежі.

Зокрема, Держприкордонслужба активно застосовує безпілотні літальні апарати, що з’явилися у відомстві на озброєнні. Як результат, малі літальні апарати  дозволяють оперативно реагувати на всі протиправні дії, в тому числі пов’язані з незаконним переміщенням товарів.

Так, сьогодні  на ділянці Мукачівського загону прикордонниками відділу «Лужанка» в рамках удосконалення системи охорони державного кордону  було використано БПЛА. Його застосування допомогло правоохоронцям зафіксувати  спробу переправлення тютюнової контрабанди. Порушників помітили ще на підступах до українсько-угорського кордону. Інформацію відразу ж було передано групі реагування. Висунувшись у місце події, вже за декілька хвилин, прикордонники виявили 9 пакунків тютюнових виробів замотаних у чорні поліетиленові пакети. Самі порушники з’ясувавши, що їх викрили вдалися до втечі. Наразі їх розшукують, – пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *