На Закарпатті видали понад дві тисячі «теплих» кредитів

На Закарпатті задля популяризації державної підтримки заходів з енергозбереження, розпорядженням голови обласної державної адміністрації виділено понад 24 тисячі гривень на інформаційні матеріали з популяризації енергоефективності.
Нині така інформація, як соціальна реклама, розміщена на об’єктах зовнішньої реклами по всій області. Інформаційні буклети з цих питань будуть розміщені і на автовокзалах та автостанціях, а також у автобусах загального користування.
Нагадуємо, що Державною програмою передбачено відшкодування:
20% суми кредиту (але не більше 12 тисяч гривень) – механізм заміни газових котлів для населення;
30% суми кредиту (але не більше 14 тисяч гривень) – для фізичних осіб для впровадження енергоефективних заходів.
40% суми кредиту (але не більше 14 тисяч гривень в розрахунку на одну квартиру) – для ОСББ та ЖБК як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів.
Якщо позичальником є фізична особа-отримувач субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, йому відшкодовується 70% суми «енергоефективного» кредиту. Якщо в складі ОСББ є отримувачі субсидій, таке ОСББ отримує відшкодування у середньозваженому розмірі між 40% і 70% — залежно від кількості субсидіантів.
Загалом по Україні понад 80 тисяч сімей оформили енергоощадні кредити на суму понад 1,1 мільярда гривень, з яких відшкодовано 115,6 млн. гривень.
У Закарпатській області уповноваженим банками видано 2311 “теплих” кредитів на суму 46,38 млн. гривень, – повідомили у департаменті житлово- комунального господарства та інфраструктури облдержадміністрації.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *