Закарпаття вшанує 30-ті роковини Чорнобильської катастрофи

ЧорнобильЦьогоріч, 26 квітня, виповниться 30 років з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

В Закарпатській ОДА під керівництвом заступника керівника краю Олександра Петіка відбулося засідання оргкомітету з питань проведення в області заходів, пов ‘язаних з роковинами ліквідації Чорнобильської катастрофи.

Планом заходів, зокрема, передбачено, що учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС отримають державні нагороди. Вдови померлих внаслідок катастрофи, а також сім’ї інвалідів та важкохворих одержать матеріальну допомогу з обласного та місцевих бюджетів. В області також обстежать житлово-побутові умови учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи й за потребою нададуть їм необхідну допомогу.

Вживатимуться заходи щодо своєчасної виплати чорнобильських пільг та компенсацій, передбачених у державному і місцевих бюджетах на соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У навчальних закладах області відбудуться тематичні виховні заняття, лекції та зустрічі з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Також в області організують міжнародний дитячий конкурс художньої творчості “Природа очима дітей” та науково-практичну конференцію приурочені річниці трагедії.

На Закарпатті також проведуть загальнообласний вечір-реквієм “Чорнобиль: роки і доля”, за участі вдів померлих ліквідаторів. Крім цього, відбудуться мітинги-реквієми та покладання квітів до пам’ятників героям-чорнобильцям у містах і районах області.

Релігійні організації краю проведуть поминальні панахиди за жертвами Чорнобильської трагедії.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *