На Закарпатті все сильніше відчувається антиукраїнська риторика

закарпаття-прапорПро це в мережі Фейсбук пише доктор юридичних наук, професор УжНУ Василь Лемак.

У рідному мені Закарпатті все сильніше відчувається антиукраїнська риторика. Слова “Київ” і “центральна влада” (не окремі політики, а “вся влада” – під парламенту до президента і уряду) низкою ЗМІ подаються в украй негативному забарвленні. Я цього не сприймаю. Такі речі – за межами демократії і за межами політики. Якщо йдеться про спроби вибудувати виборчу стратегію на місцевих виборах на “регіоналістському” політичному ґрунті – це ще півбіди, якщо дехто задумав піти “далі” – це проблема і проблема серйозна, – підсумував Василь Лемак.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “На Закарпатті все сильніше відчувається антиукраїнська риторика

  • 10.08.2015 at 09:32
    Permalink

    Ні для кого не секрет, що виступи і акції проти уряду організовує нардеп Балога. По області розвішали біг-борди за підписом Єдиний центр. Де пише, ща уряд порушує мир на Закарпатті. Треба дописати – порушує затишний мир Балоги. Після порушення його спокою з контрабандою. Я з чоловіком була свідком фотосесії молодих хлопців з плакатами проти влади і президента. В Хусті, приблизно 15-20 мододих хлопців влаштували фотосесію з плакатами біля адмінбудинку ДПІ. Вони вистроювалися в різних позиціях, міняли розташування і фон. Цих хлопців фотографували і знімали на відео професійною фотоапаратурою. Не зрозуміло звідки ці хлопці в 14-00 з плакатами прийшли на автобусну зупинку? Тут люди стояли на місці ,чекаючи транспорт, попадали в кадр. Ясно, що профінансована фотосесія для ЗМІ. Але те, що всім зрозуміло нічого не варто. Впливають на вирішення питань ГРОШІ Балоги.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *