На Закарпатті впродовж минулого тижня наклали штрафів більш ніж на півмільйона за за крадіжки електроенергії

лічильникПАТ «Закарпаттяобленерго» інформує, що за період з 25 квітня по 6 травня поточного року працівниками Товариства виявлено 84 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  62 Акти про порушення Правил серед населення та 22 Акти – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж останніх двох тижнів було виявлено в Тячівському та Міжгірському районах (12 та 8 порушень відповідно). При цьому, найчастіше незаконно споживали електроенергію шляхом пошкодження та зриву пломб на приладі обліку (27 випадків). За останній період частим порушення стало пошкодження лічильника та вплив на останній за допомогою зовнішнього електромагнітного поля.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 8-ми районах. Найбільше порушень при цьому спостерігається в місті Мукачево (9 випадків). Так, найпопулярнішим порушенням стало пошкодження розрахункового засобі обліку (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше), пошкодження та зрив пломб енергопостачальника, та самовільне підключення електроустановок до електричної мережі енергопостачальника.

Також упродовж минулих двох тижнів Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 550,13 тис. грн., із яких:

  • у побуті – на суму 251,98 тис. грн.;
  • у юридичному секторі – на суму 298,15 тис. грн.

Прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго»

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *