На Закарпатті відбудеться новий музичний фестиваль

поляна-фестPolyana Music Festival відбудеться у Карпатах, просто неба, з 9 по 11 вересня. Це дві сцени з 16-годинною щоденною програмою. 

Євгенія Стрижевська, ідеолог Polyana Music Festival, розповідає маступне: «Ми створюємо в Україні новий і, сподіваємося, значущий фестиваль. Мотиви і вигоди очевидні: чим більше культурних подій в країні – тим вищий інтерес до неї. Чим більше у нас красивого – тим більше позитивних емоцій. Культура наповнює економіку і формує добре сусідство».

Polyana Music Festival відкриває в Україні нове музичне місце. Це перший в Закарпатті фестиваль подібного масштабу й формату. Фестивальні майданчики розташуються в долині річки  Пеня, що занурюється у ліс та гори, поблизу села Поляна Свалявського району Закарпатської області.

Хедлайнери фестивалю:

– вперше в Україні DEEP FOREST (FR). Відомі багатьом поколінням з фільмів, дисків та навіть касет. Стиль DEEP FOREST визначають як world music, або ж етно-електроніку. На галявині можна буде доторкнутися до цієї історії;

– CHICANE (a.k.a. Nicholas Bracegirdle), UK. Один з найпопулярніших електронщиків планети, який підкорив світові танцполи своїми Offshore, Saltwater, Don’t Give Up. Він зіграє їх і багато красивої музики у Карпатах повним лайвом;

– лідери української сучасної сцени – ONUKA. Інтелігентний мікс новітніх світових тенденцій та українських традицій.

“Кожен опен-ейр – сповнений енергією місця. Її створює природа та люди, що збираються разом. Яким буде наш виступ? Органічним галявині, що занурена у величні гори, посеред загадкових крон дерев, під яскравим нічним небом. І все це у компанії прекрасних людей, що зберуться разом у цьому красивому місці. Трембіти – так, обовязково” , – ділиться планами Ната Жижченко, ONUKA.

На Main Stage фестивалю свою присутність підтвердили Cepasa (UA), Sun Groove (UA), Morphom (UA), Go-A (UA), Shuma (BY), TonikaDJBand (UA ) і, вперше в Україні – Sexy Suicide (PL). На нічній сцені – відомі DJ України.

Polyana Music Festival буде також корисним, передбачені арт-програма, майстер-класи, тренінги, ярмарка. На фудкортах можна будет вивчити карпатську гастрономію.

Розміститися можна буде на території курорту (в більш ніж 200 готелях і садибах) або в наметовому містечку. У продажу on-line – абонементи (від 400 грн.), на фестивалі – абонементи (від 550 грн.) і щоденні квитки. Продаж абонементів – concert.ua

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *