На Закарпатті учасникам АТО надаватимуть безвідсоткові кредити для покращення житлових умов

Обласний Фонду інвестування вносить зміни до  Обласної цільової програми «Власний дім» на 2012-2015 роки”.

Мета і шляхи її досягнення – покращення житлових і побутових умов населення області, подальшого розвитку соціальної сфери села в умовах реформування аграрного сектору, а також активізації індивідуального житлового будівництва на селі за підтримки Обласної цільової програми «Власний дім» на 2012-2015 роки шляхом надання пільгових кредитів по оновлених напрямках кредитування, а саме: розвиток інфраструктури села шляхом надання кредитів на розвиток фермерських, особистих селянських господарств, підприємницької діяльності (в т.ч. розвитку сфери послуг сільського зеленого туризму) та забезпечення участі в інвестиційно-інноваційних проектах, впровадження енергоефективних та енергозберігаючих технологій з максимальним переходом на енергоносії місцевого і вітчизняного походження (альтернативні види палива). Крім того, новою редакцією Правил передбачається надання пільгових безвідсоткових кредитів учасникам антитерористичної операції. Зокрема, розділ «Мета та завдання Програми»  доповнюється абзацом такого змісту: «забезпечення пріоритетності в наданні безвідсоткових пільгових кредитів учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям на передбачені Програмою напрямки».

У  розділі  «Фінансування Програми»  визначено, що «Джерела фінансування Обласної програми «Власний дім» на 2012 – 2015 роки визначені  і формуються за рахунок державного та місцевих бюджетів у пропорціях, визначених Кабінетом Міністрів України. Для фінансування Програми передбачається 66400,0 тис. гривень, у тому числі за рахунок повернення кредитних коштів від кредитозаймачів у сумі 28000,0 тис. гривень, які будуть направлені на подальше фінансування Програми і складають 42,2 відсотки до загальних обсягів фінансування».

Очікується, що за новою редакцією документа у ході реалізації Програми буде будівництво нових і завершення розпочатих будівництвом  житлових будинків загальною площею 61000,0 кв. м, облаштування інженерними мережами 1900 сільських осель, створення 2200 нових робочих місць на селі. Вперше, на розвиток інфраструктури села передбачаються Програмою кошти в обсязі 8,0 млн гривень, у тому числі на розвиток фермерських та особистих селянських господарств, підприємницької діяльності та забезпечення участі в проектах енергоефективних та енергозберігаючих технологій».

     Прес-служба облради

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *