На Закарпатті судитимуть банду грабіжників, які нападали на пенсіонерів

судПрокуратура Закарпатської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої злочинної групи в складі 5 осіб, які обвинувачуються за ч. 4 ст. 187 КК України (розбійний напад, вчинений у складі організованої злочинної групи).

Досудовим розслідуванням встановлено, що один мешканець Миколаївської та четверо мешканців Одеської областей протягом жовтня 2014 – березня 2015 року скоїли 15 розбійних нападів на території Тячівського, Воловецького, Хустського районів Закарпатської області та Дрогобицького, Сколівського, Старосамбірського, Турківського районів Львівщини на одиноких або похилого віку осіб за місцем їх проживання.

Перед цим члени злочинної групи відвідували стареньких під приводом продажу недорогого одягу, а відтак дізнавались про їх матеріальний стан.

Таким чином, злочинці заволоділи грошовими коштами та цінностями на майже півмільйона гривень.

Наразі всі члени ОЗГ перебувають під вартою.

Довідково: згідно санкції ч.4 ст.187 КК України, підсудним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 15 років із конфіскацією майна, – пише відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *