На Закарпатті створять громадську раду при СБУ (ДОКУМЕНТ)

Про це в мережі Фейсбук пише правозахисник Роман Келемен (стилістика і орфографія збережені).

Управління СБУ в Закарпатській області хоче створити Громадську Раду. Півроку пішло в мене на спілкування по створенню громадської ради при УСБУ , нажаль вони всіляко утримувались від дій та інформації про наказ Центрального апарату СБУ про формування громадських рад.

Були два документи , якими це мало регулюватись і в цих документах вони путали громадськість . Але розібравшись об’єктивно з юридичним відділом УСБУ, керівник УСБУ в Закарпатській області Воєводін дав наказ по створенню громадської ради . Спілкування з керівником юридичного управління було дуже неприємним . Цей адепт постійно ображав мене : « Тобі нічим зайнятись», « у тебе весняне загострення , що ти нам постійно тут пишеш» … Він мабуть ще не розуміє , що це вже 25 років як не КДБ і після спілкування з такими особами формується думка про структуру в загалі . Надіюсь цю особу переведуть в інший технічний відділ , де б він не спілкувався з громадянами . А також організація по створенню Громадської ради при УСБУ в Закарпатській області буде чіткою і швидкою , щоб це не затягнулось в часі , адже ситуація в області дуже-дуже непроста , а керівництво УСБУ немає об’єктивної думки та інформації , воно керується сумнівними інформаціями від відділів УСБУ, – зазначив Роман Келемен.

сбу

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *