На Закарпатті стартує конкурс на здобуття щорічної премії у галузі журналістики

журналістиВ червні традиційно відзначається День журналіста. Це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації, а загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя.

Спільним рішенням обласної державної адміністрації та обласної ради встановлено обласні премії у галузі журналістики: імені Михайла  Бабидорича – кращому журналісту року та імені Василя Ґренджі-Донського – кращому колективу редакції друкованих або електронних засобів масової інформації.

На здобуття обласних премій висуваються оприлюднені у засобах масової інформації  публікації – публіцистичні виступи, нариси, статті, кореспонденції; радіо- та телевізійні сюжети, фільми, показані по телебаченню та озвучені на радіо.

Висунення кандидатів на участь у конкурсі проводиться творчими спілками, громадськими організаціями та редакціями (трудовими колективами) засобів масової інформації,  окремими журналістами (самовисуненням).

Відбіркова конкурсна комісія приймає матеріали, які опубліковані чи вийшли в телерадіопростір протягом останнього року до 16 травня за адресою: 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4, к 220, тел.0312-61-27-96, 031269-61-30.

До заявки (подання) на адресу відбіркової конкурсної комісії з присудження названих премій додаються: виписка з протоколів зборів творчого колективу, творча біографія претендента, анотований список публікацій, ксерокопії надрукованих матеріалів, аудіо- або аудіовізуальні носії.

Індивідуальному переможцю конкурсу присвоюється звання лауреата премії в галузі журналістики ім. Михайла Бабидорича. Колективу, який буде визнано кращим –  звання лауреата премії в галузі журналістики ім. Василя Ґренджі-Донського.

У День журналіста лауреатам буде вручено дипломи та грошові премії.

Департамент інформаційної діяльності

та комунікації з громадськістю ОДА